flag 1.0 - en to hu translation catalogue (613 entries)

en: Upload failed!
hu: Feltöltés nem sikerült!

en: No gallery selected !
hu: Nincs galéria kiválasztva!

en: Image Files
hu: Kép fájlok

en: remove
hu: eltávolítás

en: Browse...
hu: Tallózás ...

en: Upload images
hu: Képek feltöltése

en: Add new gallery
hu: Új galéria hozzáadása

en: Upload Images
hu: Képek feltöltése

en: Import image folder
hu: Kép könyvtár importálása

en: Create a new gallery
hu: Új galéria létrehozása

en: New Gallery
hu: Új galéria

en: Create a new , empty gallery below the folder
hu: Létre hoz egy új, üres galériát

en: Allowed characters for file and folder names are
hu: Engedélyezett karakterek a fájl és könyvtárnevekben

en: Add gallery
hu: Galéria hozzáadása

en: Upload image(s):
hu: Kép(ek) feltöltése:

en: in to
hu: be

en: Choose gallery
hu: Galéria választása

en: The batch upload requires Adobe Flash 10, disable it if you have problems
hu: A kötegelt feltöltéshez Adobe Flash 10 szükséges, letílthatod ha ez nem alkalmas neked

en: Disable flash upload
hu: Flash feltöltés letiltása

en: Upload multiple files at once by ctrl/shift-selecting in dialog
hu: Több fájl feltöltése egyszerre ctrl / shift- billentyűk használata a kiválasztáskor a párbeszédpanelen

en: Enable flash based upload
hu: Flash alapú feltöltés engedélyezése

en: Import from Server path:
hu: Importálás Szerverről:

en:  Please note : For safe-mode = ON you need to add the subfolder thumbs manually
hu: Kérjük, vegye figyelembe: A safe-mode = ON meg kell adni az almappához kézzel

en: Import folder
hu: Import könyvtár

en: GRAND Flash Album Gallery overview
hu: GRAND Flash Album Gallery áttekintás

en: Overview
hu: Áttekintés

en: FlAG Manage gallery
hu: FlAG Galéria Kezelés

en: Manage Galleries
hu: Galériák kezelése

en: FlAG Music Box
hu: FlAG Zene Doboz

en: Music Box
hu: Zene Doboz

en: FlAG Video Box
hu: FlAG Video Doboz

en: Video Box
hu: Video Doboz

en: FlAG Banner Box
hu: FlAG Banner Doboz

en: Banner Box
hu: Banner Doboz

en: FlAG Manage skins
hu: FlAG Megjelenések Kezelése

en: Skins
hu: Felületek

en: FlAG Change options
hu: FlAG Beállítások változtatása

en: Options
hu: Beállítások

en: FlAG iFrame Integration
hu: FlAG iFrame Integráció

en: You do not have the correct permission
hu: Nem rendelkezik a megfelelő engedéllyel

en: Unexpected Error
hu: Váratlan hiba

en: A failure occurred
hu: Hiba történt

en: Get help with Grand Flagallery
hu: Segítség a Grand Flagallery-től

en: More Help & Info
hu: Több Segítség & Információ

en: Grand Flagallery Video Tutorial
hu: Grand Flagallery Video oktató

en: FAQ
hu: GY.I.K.

en: Grand Flagallery Review
hu: Grand Flagallery Áttekintése

en: Get your language pack
hu: Nyelvi csomag beszerzése

en: Skins for Grand Flagallery
hu: Felületek a Grand Flagallery-hez

en: Success
hu: Sikerült

en: <em>%s</em> was <strong>not</strong> imported due to an error: %s
hu: <em>%s</em> nem sikerült<strong></strong> az importálás egy hiba miatt: %s

en: <em>%s</em> has been added to Media library
hu: <em>%s</em>hozzáadásra került a  Media könyvtárhoz

en: Media updated
hu: Média feltöltve

en: Import folder is complete. The page reloads after 5 seconds.
hu: Import könyvtár kész. Az oldal újra betöltődik 5 másodpercen belűl.

en: Import folder complete. Refresh page.
hu: import könyvtár kész. Frissítsd az oldalt.

en: Created playlists
hu: Lejátszási lista készítése

en: Title
hu: Cím

en: Description
hu: Leírás

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Action
hu: Akció

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: player
hu: Lejátszó

en: Delete this playlist?
hu: Törlöd ezt a lejátszási listát?

en: Delete
hu: Törlés

en: No playlists found
hu: Nincs lejátszási lista

en: No items selected
hu: Nincs elem kiválasztva

en: Import banners from folder
hu: Banner importálása könyvtárból

en: delete files after import in WordPress Media Library
hu: törli a fájlokat az importálás után a WordPress Média Tárból

en: WordPress Image Library
hu: WordPress Kép Könyvtár

en: Selected Media
hu: Kiválasztott média

en: Clear Selected
hu: Kiválasztás törlése

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
hu: Megjelenít %s&#8211;%s a %s-ból

en: Update Media
hu: Média Frissítése

en: No action
hu: Nincs akció

en: Create new playlist
hu: Új Lejátszási lista létrehozása

en: Apply
hu: Elfogad

en: Upload Banner(s)
hu: Banner(ek) feltöltése

en: Update Playlist
hu: Lejátszási lista frissítése

en: Check
hu: Jelölés

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Filename / Title / Link
hu: Fájlnév / Cím / Link

en: Already Added
hu: Már hozzáadva

en: No images in WordPress Media Library.
hu: Nincs kép a WordPress Média Tárban

en: Playlist Title
hu: Lejátszási lista címe

en: Choose skin
hu: Válassz Felületet

en: No Skins
hu: Nincsenek Felületek

en: Playlist Description
hu: Lejátszási lista leírása

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Sort Gallery
hu: Galéria rendezése

en: Back to playlist
hu: Vissza a lejátszólistához

en: Update Sort Order
hu: Rendezési frissítése

en: Thumb
hu: Bélyeg

en: Filename
hu: Fáljnév

en: No entries found
hu: Nem található

en: Playlist Saved Successfully
hu: Lejátszási lista mentése Sikerült

en: Create directory please:
hu: Hozz létre könyvátar:

en: deleted
hu: törölve

en: Color Settings
hu: Szín beállítások

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Buttons Background Color
hu: Gomb háttérszín

en: Buttons Text Color
hu: Gomb szöveg szín

en: Category Buttons Color
hu: Ketegória gomb szín

en: Category Buttons Text Color
hu: Kategória gomb szöveg szín

en: Thumbs Rollover Color
hu: Bélyegképek Rollover szín

en: Main Title
hu: Fő cím

en: Category Title
hu: Kategória Cím

en: Item Background
hu: Elem háttér

en: Item Title
hu: Elem Cím

en: Item Description
hu: Elem Leírása

en: Save Changes
hu: Változások mentése

en: Failure
hu: Hiba

en: iFrame Integration
hu: iFrame integráció

en: Copy flagframe.php file to root directory
hu: flagframe.php fájl másolása a gyökér könyvtárba

en: Photo Gallery iFrame Page Generator
hu: iFrame Képgaléria Készítő

en: Select galleries
hu: Galéria választása

en: (album categories)
hu: (album kategóriák)

en: all galleries
hu: minden galéria

en: Galleries order
hu: Galériák rendezése

en: skin active by default
hu: felület használata alapértelmezettként

en: Skin size
hu: Felület mérete

en: blank for default
hu: hagyd üresen az alapértelmezetthez

en: width
hu: szélesség

en: height
hu: magasság

en: Post ID
hu: Bejegyzés ID

en: optional
hu: választható

en: mp3 Gallery iFrame Page Generator
hu: mp3 Galéria iFrame Oldal Készítő

en: Choose playlist
hu: Lejátszási lista választása

en: Video Blog Gallery iFrame Page Generator
hu: Videó Blog Galéria iFrame oldal Készítő

en: Banner Box iFrame Page Generator
hu: Banner Doboz iFrame Oldal Készítő

en: Choose xml
hu: xml választása

en: Choose XML
hu: xml választása

en: Flash Album Gallery : Tables could not created, please check your database settings
hu: Flash Album Galéria: Táblázatot nem tudtam létrehozni, kérlek ellenőrizd le az adatbázis beállításokat

en: Sorry, Flash Album Gallery works only with a role called administrator
hu: Bocs, de a Flash Album Galéria csak Adminisztrátori jogosultsággal működik

en: No valid gallery name!
hu: Érvénytelen galéria név

en: Directory
hu: Könyvtár

en: didn't exist. Please create first the main gallery folder
hu: nem létezik. Kérlek hozz létre egy Fő galéria könyvtárat

en: Check this link, if you didn't know how to set the permission :
hu: Ellenőrizze ezt a linket, ha nem tudja, hogyan kell beállítani az engedélyeket:

en: is not writeable !
hu: nem írható!

en: Unable to create directory
hu: Nem sikerült létrehozni a könyvtárat

en: The server setting Safe-Mode is on !
hu: A szerver beállítás csökkentett mód be van kapcsolva!

en: If you have problems, please create directory
hu: Ha problémák merülnek fel, kérjlek, készíts egy könyvtárat

en: and the thumbnails directory
hu: és a miniatűrök könyvtár

en: with permission 777 manually !
hu: ezekkel az engedélyekkel 777 manuálisan!

en: already exists
hu: már létezik

en: Gallery '%1$s' successfully created.<br/>You can show this gallery with the tag %2$s.<br/>
hu: A '%1$s' galéria sikeresen elkészűlt.<br/>A galériát ezzel a cimkével tudod megjeleníteni %2$s.<br/>

en: Edit gallery
hu: Galéria szerkesztése

en: doesn&#96;t exist!
hu: nincs ilyen

en: contains no pictures
hu: nem tartalmaz képeket

en: Database error. Could not add gallery!
hu: Adatbázis hiba. Nem tudtam hozzá adni a galériát!

en: successfully created!
hu: Létrehozás sikerült!

en: Create new thumbnails
hu: Új bélyegképek készítése

en:  picture(s) successfully added
hu: kép(ek) sikeresen hozzáadva

en: does not contain flv files
hu: nem tartalmaz flv fájlokat

en:  file(s) successfully added
hu: fájl(ok) sikeresen hozzáadva

en: does not contain mp3 files
hu: nem tartalmaz mp3 fájlokat

en: does not contain image files
hu: nem tartalmaz kép fájlokat

en: image(s) in the folder
hu: kép(ek) a könyvtárban

en: File type does not meet security guidelines. Try another.
hu: A Fájltípus nem felel meg a biztonsági irányelveknek. Próbálj egy másikat.

en: The selected file could not be copied to %s.
hu: A kiválasztott fájlt nem tudtam másolni a %s.

en: Object didn't contain correct data
hu: Az objektum nem tartalmazott pontos adatokat

en:  is not writeable
hu: nem írható

en:  is not writeable
hu: nem írható

en: (Error : Couldn't not update data base)
hu: (Hiba: nem tudtam frissíteni az adatbázist)

en: (Error : Couldn't not update meta data)
hu: (Hiba: nem tudtam frissíteni a meta adatokat)

en: (Error : Couldn't not find image)
hu: (Hiba: nem találtam képet)

en: Failure in database, no gallery path set !
hu: Hiba az adatbázisban, nincs kijelölt galéria útvonal!

en: is no valid image file!
hu: nem valós kép fájl!

en: Unable to write to directory %s. Is this directory writable by the server?
hu: Nem lehet írni a% s könyvtárat. Ez a könyvtár írható a szerveren?

en: Error, the file could not moved to :
hu: Hiba, a fájlt nem tudtam mozgatni:

en: Error, the file permissions could not set
hu: Hiba, a fájl hozzáférés nincs beállítva

en:  Image(s) successfully added
hu: Kép(ek) sikeresen hozzáadva

en: No gallery selected!
hu: Nincs galéria kiválasztva!

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini
hu: A feltölteni kívánt fájl nagyobb upload_max_filesize-ban megadott méretnél amit php.ini-ben lehet beállítani

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form
hu: A feltölteni kívánt fájl nagy a megadott MAX_FILE_SIZE értékhez képest  HTML formában

en: The uploaded file was only partially uploaded
hu: A feltöltött fájl csak részben került feltöltésre

en: No file was uploaded
hu: Nincs fájl feltöltve

en: Missing a temporary folder
hu: Hiányzik egy ideiglenes mappa

en: Failed to write file to disk
hu: Nem sikerült írni a merevlemezre

en: File upload stopped by extension
hu: File feltöltés megállt a kiterjesztés miatt

en: Unknown upload error
hu: Ismeretlen feltöltési hiba

en: Sorry, you have used your space allocation. Please delete some files to upload more files.
hu: Sajnos már elhasználtad a feltöltésre szánt összes helyet. Kérlek törölj néhány szükségtelen fájlt, ha fel akarsz tölteni!

en: SAFE MODE Restriction in effect! You need to create the folder <strong>%s</strong> manually
hu: Csökkentett mód korlátozása! Létre kell hoznod egy  <strong>%s</strong> könyvtárt manuálisan

en: When safe_mode is on, PHP checks to see if the owner (%s) of the current script matches the owner (%s) of the file to be operated on by a file function or its directory
hu: Ha a safe_mode van bekapcsolva, a PHP ellenőrzi, hogy a tulajdonos (% s) megegyezik a jelenlegi script  a tulajdonosával (% s)

en: The destination gallery does not exist
hu: A cél galéria nem létezik

en: Failed to move image %1$s to %2$s
hu: Hiba történt a kép %1$s és % 2$s között

en: Moved %1$s picture(s) to gallery : %2$s .
hu: %1$s kép került mozgatásra a galériába: %2$s.

en: Failed to copy image %1$s to %2$s
hu: Sikertelen kép másolása  %1$s -ból %2$s-ba

en: Failed to copy database row for picture %s
hu: Nem sikerült az adatbázis sorából másolni a képhez %s

en: Image %1$s (%2$s) copied as image %3$s (%4$s) &raquo; The file already existed in the destination gallery.
hu:  %1$s (%2$s) kép másolva mint kép %3$s (%4$s) &raquo; A fájl már létezik a célkönyvtárban.

en: Image %1$s (%2$s) copied as image %3$s (%4$s)
hu:  %1$s (%2$s) kép másolva mint %3$s (%4$s) kép

en: Copied %1$s picture(s) to gallery: %2$s .
hu: %1$s kép másolva a: %2$s  galériába

en: Meta Data
hu: Meta adatok

en: No meta data saved
hu: A Meta adatok nincsenek elmentve

en: EXIF Data
hu: EXIF adatok

en: IPTC Data
hu: IPTC adatok

en: XMP Data
hu: XMP adatok

en: You are about to delete %s item(s) 
     
     'Cancel' to stop, 'OK' to proceed.
hu: Arra készül, hogy % s elem(et)  töröl 
     
      "Mégse",ha abba akarod hagyni, 'OK' a folytatáshoz.

en: You are about to start the bulk edit for %s item(s) 
     
     'Cancel' to stop, 'OK' to proceed.
hu: Tömeges szerkesztésre készülsz % s elem(en) 
      
      "Mégse", ha abba akarod hagyni, 'OK' a folytatáshoz.

en: Playlist
hu: Lejátszási lista

en: Back to Banner Box
hu: Vissza a Banner Dobozhoz

en: Choose another playlist
hu: Válassz másik lejátszási listát

en: Playlist settings
hu: Lejátszási lista beállításai

en: Playlist Skin
hu: Lejátszási lista megjelenése

en: Change Skin Options
hu: Megjelenés beállításainak megváltoztatása

en: Update skin options for this playlist
hu: Lejátszólista megjelenésének frissítése

en: Path
hu: Útvonal

en: Delete items
hu: Tételek törlése

en: Sort Playlist
hu: Lejátszólista rendezése

en: Add/Remove Items from Playlist
hu: Elemek Hozzáadása/Eltávolítása a Lejátszólistáról

en: Filename / Title
hu: Fájlnév / Cím

en: No images selected
hu: Nincs kép kiválasztva

en: You are about to start the bulk edit for %s galleries 
     
     'Cancel' to stop, 'OK' to proceed.
hu: Tömeges szerkesztésre készülsz % s galérián 
      
      "Mégse", ha abba akarod hagyni, 'OK' a folytatáshoz.

en: Gallery Overview
hu: Galéria Áttekintése

en: Search Images
hu: Képek keresése

en: Resize images
hu: Képek átméretezése

en: Import metadata
hu: Meta adatok importálása

en: Metadata to description
hu: Metaadat leírás

en: Author
hu: Szerző

en: Draft
hu: Vázlat

en: Delete this gallery ?
hu: Törlöd ezt a galériát?

en: Publish this gallery?
hu: Közzéteszed ezt a galériát?

en: Publish
hu: Közzététel

en: Make this gallery draft?
hu: Ezt a galériát vázlatként hagyod?

en: Albums
hu: Albumok

en: Create New Album
hu: Új Album létrehozása

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Save
hu: Metés

en: Drag&Drop Categories Here
hu: Fogd&Engedd el Kategóriák itt

en: No Albums
hu: Nincsenek Albumok

en: Resize Images to
hu: Képek átméretezése

en: Width x height (in pixel). FlAGallery will keep ratio size
hu: Szélesség x magasság (pixel), FIAGallery megtartja a kép arányait

en: Width x height (in pixel)
hu: Szélesség x Magasság (pixel)

en: These values are maximum values
hu: Ezek az értékek a maximális értékek

en: Set fix dimension
hu: Fix méret beállítása

en: Ignore the aspect ratio, no portrait thumbnails
hu: Figyelmen kívül hagyja a képarányt a nem álló miniatűröknél

en: Gallery not found.
hu: Nem találom a galériát.

en: Sorry, you have no access here
hu: Sajnálom, ehhez nincs hozzáférésed engedélyezve

en: You are about to start the bulk edit for %s images 
     
     'Cancel' to stop, 'OK' to proceed.
hu: Tömeges kép szerkesztésbe kezdesz %s képen 
     
     'Mégse' ha nem így akartad, 'OK' a folytatáshoz.

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
hu: Keresés eredménye: &#8220;%s&#8221;

en: Choose another gallery
hu: válassz másik galériát

en: Gallery settings
hu: Galéria beállítások

en: Scan Folder for new images
hu: Új képek ellenörzése a mappában

en: Delete images
hu: Képek törlése

en: Copy to...
hu: Másolás ide ...

en: Move to...
hu: Mozgatás ide...

en: Sort gallery
hu: Galéria rendezése

en: Add Images
hu: Képek hozzáadása

en: Size:
hu: Méret:

en: View "%s"
hu: Megtekintés "%s"

en: View
hu: Megtekintés

en: Show Meta data
hu: Meta adatok mutatása

en: Customize thumbnail
hu: Bélyegképek testreszabása

en: Edit thumb
hu: Bélyegkép szerkesztése

en: Delete "%s"
hu: Törlés "%s"

en: Select the destination gallery:
hu: Válaszd ki a célgalériát:

en: Width x height (in pixel). Grand Flagallery will keep ratio size
hu: Szélesség x magasság ( pixel). Grand Flagallery megtartja a képarányt

en: Views / Likes
hu: Megtekintések / Lájkok

en: Rating
hu: Értékelés

en: Alt &amp; Title Text
hu: Alt &amp; Cím szöveg

en: Only for logged in users
hu: Csak bejelentkezett felhasználóknak

en: Back to Music Box
hu: Vissza a Zene Dobozhoz

en: Size
hu: Méret

en: Thumb URL:
hu: Bélyegkép URL

en: Add an Image
hu: Kép hozzáadása

en: assist
hu: segít

en: Sort order changed
hu: Rendezési sorrend megváltozott

en: Back to gallery
hu: Vissza a galériához

en: Date
hu: Dátum

en: Back to Video Box
hu: Vissza a Videó dobozhoz

en: deleted successfully
hu: A törlés sikerült

en: now in draft
hu: most mint vázlat

en: now visible
hu: most látható

en: successfully created
hu: Létrehozás sikerült

en: Picture
hu: Kép

en: Operation successful. Please clear your browser cache.
hu: Sikeres művelet. Törölje a böngésző cache-t.

en: Copy metadata to image Description
hu: Meta adatok másolása a kép leírásához

en: Pictures deleted successfully
hu: Képek törlése végrehajtva

en: Update successful
hu: Frissítés sikerült

en: Select with the mouse the area for the new thumbnail.
hu: Jelöld ki az egérrel az új területet az új bélyegképhez.

en: Thumbnail updated
hu: Bélyegkép frissítése

en: Error updating thumbnail.
hu: Bélyegkép frissítési hiba.

en: Select the area for the thumbnail from the picture on the left.
hu: Válasz ki egy területet a bélyegképhez a baloldali képen.

en: Update
hu: Frissítés

en: No gallery
hu: Nincs galéria

en: Select &#187;
hu: Kiválasztás &#187;

en: Show
hu: Megjelenít

en: Hide
hu: Elrejt

en: Image ID:
hu: Kép ID:

en: Alt/Title text
hu: Alt/Cím szöveg

en: Alignment
hu: Igazítás

en: None
hu: Nincs

en: Left
hu: Balra

en: Center
hu: Középen

en: Right
hu: Jobbra

en: Full size
hu: Teljes méret

en: Insert into Post
hu: Beágyazás a bejegyzésbe

en: Save all changes
hu: Minden változás mentése

en: Back Button Text
hu: Vissza Gomb szövege

en: Leave empty to hide Back button
hu: Hagyd üresen a Vissza gomb elrejtéséhez

en: Back Button Link
hu: Vissza Gomb Link

en: Leave empty to use referer link
hu: Hagyja üresen hivatkozási link használatához

en: choose playlist
hu: Lejátszási lista választása

en: (optional) Read Skin specification for supporting this function.
hu: (választható) Read Skin specifikáció támogatja ezt a funkciót.

en: Background Image Link
hu: Háttérkép link

en: (optional) Be sure you set Wmode to 'transparent' in skin's options
hu: (választható) Biztos vagy benne hogy beállítod a Wmode átlátszóságát ennek a Felszínnek a beállításaiban

en: Background Position
hu: Háttér pozíció

en: Background Repeat
hu: Háttérkép ismétlés

en: Import mp3 from folder
hu: MP+ importálása könyvtárból

en: WordPress Music Library
hu: WordPress Zene Könyvtár

en: Upload Music
hu: Zene feltöltése

en: No music in WordPress Media Library.
hu: Nincs zene a WordPress Média Library-ban

en: Grand Flagallery Overview
hu: Grand Flagallery Áttekintés

en: Reset all settings to default parameter
hu: Minden beállítás visszaállítása az alapértelmezett értékre

en: Uninstall sucessful ! Now delete the plugin and enjoy your life ! Good luck !
hu: A plugin törlése sikeres! Most törölted a plugint, élvezd az életed! Jó szerencsét!

en: Plugin Comments
hu: Plugin hozzászólások

en: Rate Plugin
hu: Plugin értékelések

en: My Plugins
hu: Plugin-jaim

en: Contact Me
hu: Kapcsolat

en: Reset settings
hu: Beállítások alapba állítása

en: Reset all options to default settings ?\n\nChoose [Cancel] to Stop, [OK] to proceed.\n
hu: Vissza állítasz minden beállítást az alapértékekre ?\n\nVálassz [Mégse] ha nem ezt akarod vagy, [OK] a folytatáshoz.\n

en: Uninstall plugin
hu: Plugin letörlése

en: You are about to Uninstall this plugin from WordPress.\nThis action is not reversible.\n\nChoose [Cancel] to Stop, [OK] to Uninstall.\n
hu: Te most elkezdted a plugin eltávolítását a WordPress pluginok közűl.\nEz nem visszafordítható\n\nVálaszd a [Mégse] gombot a visszalépéshez, [OK] gombot az eltávolításhoz.\n

en: At a Glance
hu: Dióhéjban

en: Upload pictures
hu: Képek feltöltése

en: Here you can control your images and galleries.
hu: Itt tudod felügyelni a képeid és galériáid

en: Gallery Administrator
hu: Galéria adminisztráció

en: Gallery Editor
hu: Galéria szerkesztés

en: You currently have %s rights.
hu: Jelenleg %s jogaid vannak.

en: Welcome to FlAGallery !
hu: Isten hozott a FlAGallery-ben !

en: Server Settings
hu: Szerver beállítás

en: Graphic Library
hu: Grafikus könyvtár

en: Setup Box
hu: Beállítás Doboz

en: No GD support
hu: Nincs GD támogatás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nincs

en: Not set
hu: Nincs beállítva

en: On
hu: Be

en: Off
hu: Ki

en: Operating System
hu: Operációs rendszer

en: Server
hu: Szerver

en: Memory usage
hu: Memória használat

en: MYSQL Version
hu: MYSQL Verzió

en: SQL Mode
hu: SQL Mód

en: PHP Version
hu: PHP Verzió

en: PHP Safe Mode
hu: PHP Csökkentett Mód

en: Storage Space
hu: Tárhely méret

en: Upload Space Used:
hu: Feltöltésre hazsnált tárhely mérete:

en: Upload Space Remaining:
hu: Fennmaradó használható tárhely:

en: Play
hu: Lejátszás

en: Update Successfully
hu: Frissítés sikerült

en: cURL library is not installed on your server.
hu: cURL könyvtár nincs telepítve a Te szerveredre.

en: Error: All fields required.
hu: Hiba: Minden mező kitöltése szükséges.

en: Updated capabilities
hu: Lehetőségek frissítve

en: Gallery Options
hu: Galéria Beállítások

en: License Key & Remote Control
hu: Licensz Kulcs & Távoli Felügyelet

en: FLV Single Player Options
hu: FLV Single Player Beállítások

en: MP3 Single Player Options
hu: MP3 Single Player Beállítások

en: Roles
hu: Szabályok

en: Image Gallery Options
hu: Kép Galéria Beállítások

en: General Options
hu: Általános Beállítások

en: Gallery path
hu: Galéria útvonal

en: This is the default path for all galleries
hu: Ez a Galériák alapértelmezett útvonala

en: Default flash size (W x H)
hu: Alapértelmezett flash mozi méretei (Szélesség x Magasság)

en: Delete image files
hu: Kép fájlok törlése

en: Delete files, when removing a gallery in the database
hu: Fájlok törlése, miután a galéria eltávolításra kerül az adatbázisból

en: Activate Deep Linking (optional)
hu: Deep Linking aktiválása (választható)

en: Not all skins support this feature.
hu: Nem minden Felület támogatja ezt a lehetőséget

en: Deep links for images in flash.
hu: Deep Links a képekhez flashhez

en: Activate Media RSS feed
hu: Media RSS követés aktiválása

en: A RSS feed will be added to you blog header.
hu: Az RSS követés hozzá lesz adva a blog fejlécéhez.

en: Image settings
hu: Kép Beállítások

en: Resize Images
hu: Képek Átméretezése

en: Width x Height (in pixel). Flash Album Gallery will keep ratio size
hu: Szélesség x Magasság (pixel). A Flash Album Galéria meg fogja tartani a kép arányait

en: Image quality
hu: Kép minősége

en: Sort options
hu: Rendezési lehetőségek

en: Sort thumbnails
hu: Bélyegképek rendezése

en: Custom order
hu: Egyedi rendezés

en: Image ID
hu: Kép ID

en: File name
hu: Fájl név

en: Alt / Title text
hu: Alt / Cím szöveg

en: Date / Time
hu: Dátum / Idő

en: Image views
hu: Kép megtekintések

en: Image likes
hu: Kép lájkok

en: Randomly
hu: Véletlenül

en: Sort direction
hu: Rendezés iránya

en: Ascending
hu: Novekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Alternative Gallery Options
hu: Alternatív Galéria Beállítások

en: (Note: this is not flash skin option. Options below only for alternative gallery in mobile browsers)
hu: (Figyelem: ez nem flash felület beállítása. A lenti beállítások csak a mobil böngészők alternatív galériához vannak)

en: Show jQuery gallery for browsers without flashplayer
hu: jQuery galéria mutatása a böngészőkben Flash lejátszó nélkül

en: jQuery gallery script
hu: jQuery galéria script

en: Disable image views/likes counter on thumbnails
hu: A képek megtekintése /láájkolása számlálok tiltása a bélyegképeknél

en: Top Bar BG
hu: Felső Sáv Háttére

en: Category Buttons BG
hu: Kategória Gomb Háttér

en: Thumbnail BG
hu: Bélyegkép Háttér

en: Thumbnail MouseOver BG
hu: Bélyegkép egér föléhúzásakor háttere

en: Fancybox Title
hu: Fancybox Cím

en: Only if FancyBox script is selected
hu: Csak ha FancyBox szkript van kiválasztva

en: Fancybox Description Text
hu: FanciBox leírás szövege

en: License Key
hu: Liszensz Kulcs

en: If you want to upload photos to FlAGallery right from your iPhone <a href="https://itunes.apple.com/us/app/mypgc/id663405181?ls=1&mt=8">download application</a> and enter access key below. You can enter your own access key. You can change these at any point in time and this will force all users to have to log in again in application.
hu: Ha képeket akarsz feltölteni a FlAGallery-ba az iPhone-ról <a href="https://itunes.apple.com/us/app/mypgc/id663405181?ls=1&mt=8">töltsd ezt le</a> és add meg a hozzáférési kódot. Saját hozzáférési kódod is meg tudod adni. Ezt meg lehet változtatnibármikor, és ezelz arra kényszeríted a felhasználókat, hogy az újbóli bejelentkezéskor megtegyék.

en: Remote App Access Key
hu: Távoli Alkalmazás Hozzáférési Kulcs

en: Leave blank to disable access from application
hu: Hagyd üresen a hozzáférés letiltásához ebből az alkalmazásból

en: Update Settings for Remote Access
hu: Frissítési Beállítások a Távoli Hozzáféréshez

en: Register with form below or <a href="http://mypgc.co/membership/" target="_blank">purchase license key</a>
hu: Regisztrációs űrlap alul vagy <a href="http://mypgc.co/membership/" target="_blank">  liszenszkulcs vásárlásaa</a>

en: First Name
hu: Vezetéknév

en: Last Name
hu: Utónév

en: Register
hu: Regisztráció

en: Flash Video Player Colors
hu: Flash Videó Lejátszó Szinei

en: Video BG
hu: Videó Háttere

en: Color 1
hu: Szín 1

en: Color 2
hu: Szín 2

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: True
hu: Igen

en: False
hu: Nem

en: Default Size
hu: Alapértelmezett méret

en: MP3 Player Colors
hu: MP3 Lejátszó szinei

en: Player BG
hu: Lejátszó Háttere

en: Roles / capabilities
hu: Szabályok / lehetőségek

en: Select the lowest role which should be able to access the follow capabilities. Flash Album Gallery supports the standard roles from WordPress.
hu: Válassza ki a legalacsonyabb szerepkört, amely hozzáférhet a következő beállításokhoz. Flash Album Gallery támogatja a szabványos WordPress szerepköröket.

en: Main Flash Album Gallery overview
hu:  Elsődleges Flash Galéria áttekintés

en: View TinyMCE Button / GRAND Pages
hu: Mutassa a  TinyMCE Gombot / Fő Oldal

en: Add gallery / Upload images
hu: Galéria hozzáadás / Kép feltöltés

en: Import images folder
hu: Kép könyvtár importálás

en: Manage gallery
hu: Galéria kezelése

en: Manage others galleries and Albums
hu: Más galériák és albumok kezelése

en: Manage music
hu: Zenék kezelése

en: Manage video
hu: Videó kezelése

en: Manage banners
hu: Bannerek kezelése

en: Change skin
hu: Felület változtatása

en: Add skins
hu: Felület hozzáadása

en: Delete skins
hu: Felület törlése

en: Change options
hu: Beállítások változtatása

en: iFrame page
hu: iFrame oldal

en: Update capabilities
hu: Jogoslutságok Frissítése

en: Tag
hu: Cimke

en: Value
hu: Érték

en: No exif data
hu: Nincsennek EXIF adatok

en: No skin Specified
hu: Nincs Felület meghatározva

en: Installation Failed
hu: Sikertelen telepítés

en: The skin installed successfully.
hu: A Felület telepítése sikerült!

en: Activate this skin
hu: Ennek a Felületnek az aktiválása

en: Activate Skin
hu: Felület aktiválása

en: Goto skin overview
hu: Ugrás a Felületek áttekintéséhez

en: Skin overview
hu: Felületek Áttekintése

en: Could not access filesystem.
hu: Nem férsz hozzá a fáljrendszerhez

en: Filesystem error
hu: Fáljrendszer hiba

en: Unable to locate FlAGallery Skin directory.
hu: Nem található FlAGallery Skin könyvtár.

en: Unable to locate WordPress Content directory (wp-content).
hu: Nem található WordPress Content könyvtár (wp-content).

en: Install package not available.
hu: Telepítő csomag nem érhető el.

en: Unpacking the skin package
hu: Felület fájlok kicsomagolása

en: Folder already exists.
hu: A könyvtár már létezik

en: Installing the skin
hu: Felület Telepítése

en: Install info
hu: Telepítési információk

en: Installing Skin from file: %s
hu: Felület telepítése a : %s fáljból

en: The uploaded file could not be moved to %s.
hu: A feltöltött fáljjt nem lehetett mozgatni ide: %s.

en: License Key Updated
hu: Liszensz Kulcs Frissítése

en: Your license key was deactivated
hu: A Liszensz Kulcsod ki volt kapcsolva

en: Bad Licence Key
hu: Rossz Liszensz Kulcs

en: Skin
hu: Felület

en: Can't find skin directory
hu: Nem találok Felületet a könyvtárban

en: . Try delete it manualy via ftp
hu: . Próbáld törölni manuálisnak ftp-n keresztűl

en: You need activate another skin before delete it
hu: Aktiválnod kell egy másik Felületet mielőtt ezt törlöd.

en: You do not have sufficient permissions to delete skins of Grand Flagallery.
hu: Nem megfelelő engedélyed a Felület törlésére a Grand Flagallery-ben.

en: activated successfully. Optionally it can be overwritten with shortcode parameter.
hu: aktiválás sikerült. Kívánt esetben felülírható shortcode paraméterrel

en: New Photo Skins
hu: Új Fotó Felületek

en: New Music Skins
hu: Új Zene Felületek

en: New Video Skins
hu: Új Videó Felületek

en: New Banner Skins
hu: Új Banner Felületek

en: New Widget Skins
hu: Új Widget Felületek

en: Skins refreshed successfully
hu: Felület frissítése sikerült

en: Add new skin
hu: Új Felület hozzáadása

en: Active Skin Options
hu: Aktív Felület Beállításai

en: Install a skin in .zip format
hu: Felület telepítése .zip fájlból

en: If you have a skin in a .zip format, You may install it by uploading it here.
hu: Ha van egy Felületed .zip fájlban, feltöltésével tudod telepíteni itt.

en: Install Now
hu: Telepítés most

en: Skin License Key
hu: Felület Liszensz Kulcs

en: If you have license key then paste it here.
hu: Ha van Liszensz Kulcsod akkor másold ide.

en: Refresh / Update Skins
hu: Felület Frissítés / Aktualizálás

en: Photo skins
hu: Fotó Felületek

en: Music skins
hu: Zene Felületek

en: Video skins
hu: Videó Felületek

en: Banner skins
hu: Banner Felületek

en: Widget skins
hu: Widget Felületek

en: Download skins from http://photogallerycreator.com
hu: Felületek letöltése innen: http://photogallerycreator.com

en: No skins to show
hu: Nincs skin megjelenítéséhez

en: Version %s
hu: Verzió %s

en: Visit author homepage
hu: Szerző weboldalának megtekintése

en: By %s
hu: %s-től

en: Visit skin site
hu: Felület weboldalának megtekintése

en: Activate
hu: Aktiválás

en: Activated by default
hu: Alapértelmezettként aktiválás

en: Delete this skin
hu: Felület törlése

en: Install
hu: Telepítés

en: Preview
hu: Előnézet

en: All available %s skins are already installed...
hu: Minden elérhető %s Felület már telepíve van...

en: Insert Flash Album with one or more galleries
hu: Egy vagy több galéria behelyezése a Flash Albumba

en: You are not allowed to be here
hu: Nincs engedélyezve, hogy itt legyél

en: Galleries
hu: Galériák

en: Sort
hu: Rendezés

en: Album Name
hu: Album neve

en: Select album
hu: Album kiválasztás

en: choose album
hu: válassz albumot

en: choose custom skin
hu: válassz egyedi felületet

en: Skin align
hu: Felület igazítása

en: default
hu: alapértelmezett

en: align left
hu: balra igazított

en: align center
hu: középre igazított

en: align right
hu: jobbra igazított

en: Order galleries by
hu: Galéria rendezési módja

en: Gallery IDs (default)
hu: Galéria ID (alapértelmezett)

en: Gallery Title
hu: Galéria Cím

en: User Defined
hu: Felhasználó szerint

en: Order
hu: Rendezés

en: DESC (default)
hu: Csökkenő (alapért.)

en: ASC
hu: Növekvő

en: Exclude Gallery
hu: Galéria kizárása

en: Choose playlist for background music
hu: Válasz lejátszási listát háttérzenének

en: Read Skin specification for supporting this function.
hu: Read Skin felület támogatja ezt a funkciót.

en: Insert
hu: Beillesztés

en: Directory <strong>"
hu: Könyvtár <strong>"

en: "</strong> doesn't exist. Please create first the <strong>"flagallery-skins"</strong> folder!
hu: "</strong> nincs. Kérlek, előbb hozzd létre a <strong>"flagallery-skins"</strong> könyvtárat!

en: "</strong> is not writeable!
hu: "</strong> nem írható!

en: Failed to move files from %1$s to %2$s
hu: Sikertelen fájl mozgatás %1$s -ból %2$s-ba

en: Import date and time information...
hu: Dátum és idő információk importálása

en: finished
hu: befejezve

en: Adding new options to database...
hu: Új opciók hozzáadása az adatbázishoz ...

en: Import video from folder
hu: Videó importálása könyvtárból

en: WordPress Video Library
hu: WordPress Videó Könyvtár

en: Upload Video
hu: Videó Feltöltés

en: Can't read file size. Perhaps file is broken.
hu: Nem olvasható a fájl mérete. Talán sérült a fájl.

en: No video in WordPress Media Library.
hu: Nincs videó a WordPress Média Könyvtárban.

en: Update successfully
hu: A Frissítés sikerült

en: General WordPress MU Settings
hu: Általános WordPress MU beállítások

en: This is the default path for all blogs. With the placeholder %BLOG_ID% you can organize the folder structure better. The path must end with a /.
hu: Ez az alapértelmezett útvonal az összes bloghoz. A %BLOG_ID% helyörzővel jobban fogod tudni a könyvtárstuktúrákat szervezni. Az útvonalnak / jellel kell végződnie.

en: Enable upload quota check
hu: Engedélyezze a feltöltési kvóta ellenőrzést

en: Should work if the gallery is bellow the blog.dir
hu: Működnie kellene, ha a galéria a blog.dir alatt van

en: Enable roles/capabilities
hu: Engedélyezés szabályok /szerepkörök

en: Allow users to change the roles for other blog authors.
hu: Engedélyezi a felhasználónak a szabályok megváltoztatását más blog szerzőknél.

en: Can't find playlist
hu: Nem találok lejátszási listát

en: Sorry, GRAND Flash Album Gallery works only with a Memory Limit of 16 MB higher
hu: Sajnálom, a GRAND Flash Album Galéria csak 16MB-nál nagyobb Memória Limitnél működik

[ctx: post type general name]
en: GRAND Galleries
hu: GRAND Galéria [ post type general name ]

en: FlAGallery Page
hu: FIAGallery Oldal

en: Add New Gallery Page
hu: Új Galéria Oldal Hozzáadása

en: Edit Gallery Page
hu: Galéria Oldal Szerkesztése

en: New Gallery Page
hu: Új Galéria Oldal

en: All GRAND Galleries
hu: Minden GRAND Galéria

en: View Gallery Page
hu: Galéria Oldal Megtekintése

en: Search GRAND Galleries
hu: GRAND Galéria Keresés

en: No GRAND Galleries found
hu: Nem találtam GRAND Galériát

en: No GRAND Galleries found in Trash
hu: Nem találtam GRAND Galériát a Lomtárban

en: This is the page template for displaing Grand Flagallery galleries in full width and height of browser window.
hu: Ez az az oldal sablon a Grand Flagallery galériákat  teljes szélességeben és magasságában jeleníti meg a böngésző ablakban.

en: Photo Gallery Page Generator
hu: Fotó Galéria Oldal Készítő

en: Add Grand Flagallery
hu: GRAND Flagallery Hozzáadása

en: The <a href="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer">Flash Player</a> and a browser with Javascript support are needed.
hu: A <a href="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer">Flash Player</a> és a böngészőnek szüksége van Javascript futtatás engedélyezésére.

en: Note : Based on your server memory limit you should not upload larger images then <strong>%d x %d</strong> pixel
hu: Figyelem: A szervered memória limit beállítása nem enged nagyobb kép feltöltését mint <strong>%d x %d</strong> pixel

en: Can't create/open file '
hu: Nem tudok létrehozni / megnyitni fájlt '

en: Can't write data to file '
hu: Nem tudok adatokat írni a fájlba '

en:  sec
hu: mperc

en: Camera
hu: Kamera

en: Caption
hu: Felirat

en: Date/Time
hu: Dátum/Idő

en: Focal length
hu: Fókusztávolság

en: Shutter speed
hu: Zársebesség

en: Tags
hu: Cimkék

en: Subject
hu: Tárgy

en: Make
hu: Készítő

en: Edit Status
hu: Szerkesztés allapota

en: Category
hu: Kategória

en: Keywords
hu: Kulcsszó

en: Date Created
hu: Létrehozás Dátuma

en: Time Created
hu: Létrehozás Ideje

en: Author Position
hu: Szerző Poziciója

en: City
hu: Város

en: Location
hu: Tartózkodási hely

en: Province/State
hu: Megye /Állam

en: Country code
hu: Megye kód

en: Country
hu: Megye

en: Headline
hu: Főcím

en: Source
hu: Forrás

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Last modified
hu: Utolsó módosítás

en: Program tool
hu: Program eszközök

en: Format
hu: Formátum

en: Image Width
hu: Kép Szélesség

en: Image Height
hu: Kép Magasság

en: Show links to GRAND Pages as random images from the galleries
hu: A GRAND oldalak véletlenszerű képeket mutassanak a galériákból

en: FLAGallery GRANDPages
hu: FLAGaléria GRAND Oldal

en: Title :
hu: Cím:

en: Width x Height of thumbs:
hu: Bélyegképek Szélessége x Magassága:

en: Select GRAND Pages:
hu: GRAND Oldal Kiválasztása:

en: galleries order:
hu: galéria rendezése:

en: Show a Grand Flagallery Banner
hu: Mutassa a GRAND Flagallery Bannert

en: Title:
hu: Cím:

en: Select playlist:
hu: Lejátszási lista választása:

en: Height:
hu: Magasság:

en: Width:
hu: Szélesség:

en: Select Skin:
hu: Felület kiválasztása:

en: Add recent or random images from the galleries
hu: Adja hozzá a legfrissebb vagy véletlenszerű képeket a galériákból

en: random
hu: véletlen

en: first in album
hu: elsőt az albumból

en: Width x Height of popup:
hu:  a popup ablak Szélessége x Magassága

en: Select Album:
hu: Album választása:

en: Choose album
hu: Válassz albumot

en: Add recent or random video from the galleries
hu: Legfrissebb vagy véletlen videó hozzáadása a galériákból

en: FLAGallery Video Widget
hu: FLAGallery Videó Widget

en: Select Playlist:
hu: Válassz Lejátszási listát

en: Error! No playlist.
hu: Hiba! Nincs lejátszási lista.

en: Show a Grand Flagallery Music Player
hu: Mutassa a Grand Flagallery Zene Lejátszót

en: FLAGallery Music
hu: FLAGallery Zene

en: No galleries have been yet created.
hu: Nincs még galéria létrehozva.

en: The gallery ID=%s does not exist.
hu: Az ID=%s  Galéria ID nem létezik.

en: Invalid MediaRSS command (%s).
hu: Érvénytelen MediaRSS parancs (%s).
